Ertuğrul Erkişi Gönül Sızım

Ertuğrul Erkişi nin Gönül Sızım 2007 yapımı Albümüne ait toplam 11 mp3 ünü bu siteden online dinleyebilir ve bilgisyarınıza indirebilirsiniz Blogcu. com da link yayımlamak yasak olduğu için lütfen bu işlemleri nasıl yapacağınızı öğrenmek için şu konuyu okuyun.

Ramazan ayının bu Güzel uhrevi havasında bu şaheseri dinlemek istiyorsanız bu yazı dizisinin sonunu takip edin. (Yazmayı seviyoruz okumayı da ...) Eğer Ertuğrul Erkişi nin bu albümünü beğendiyseniz size en yakın müzik shoplardan satın alabilir ve böylece Türk Gerçek Ses Sanatçılarına Ve müzik dünyasına küçük ama kitlesel bir katkıda bulunabilirsiniz.Gönül Sızım İsimli parçanın "şarkı sözleri" ;

Uzun olur gecelerim hep ismini hecelerim
Tütmez oldu bacalarım gönül sızım ah efendim

Köyünün yoluna düşsem yüzümü tozuna sürsem
Günahkarım yandım desem gel dermisin ah efendim

Ya habiballah şu kalbim olsa daim meskenin
Meskenim cennet olur nerde olsam bendenin

Rahmetilalemin mihmanım ol gir kalbime
Büsbütün dünyaya tırnağını değişmem ben senin

Vasılı cenneti olursam istemem bir arka yel
Aşığın zindanı elbet yar yanından baş bir yer

Aşığın maşuka vasıl olduğum yer cennetin
Onsuz el vermez saadet onsuz olmaz aşk yer
Gel dermisin ah efendim gönül sızım ah efendim...

Bu aylara has mükemmel mp3 ü sizde indirmek istiyorsunuz ve muhtemelen bu mp3 ü arayıp bulamamaktan şikayetçi olduğunuz ve aramada ki ısrarınız sebebiyle bu yazının sonuna kadar burayı takip ettiniz evet doğru yerdesiniz.


Sizde Ertuğrul Erkişi nin yorumladığı Gönül Sızım albümüne ait tüm mp3 leri indirmek ve online dinlemek istiyormusunuz ?

Ozaman aşağıda ki linke tıklayın ve Mp3 İstek Formunu Doldurun Bu özgün yazılar eşliğinde Bu güzel şarkıyı sizde dinleyin.

Evet yapmanız gereken bu kadar basit haydi durmayın tıklayın ve mp3 istek formunu doldurun Mp3 ünüz mail adresinize gelsin
Ertuğrul Erkişi nin 2007 yapımı albümü Gönül Sızım 'ı  Mail adresine yollamak ve dinlemek için Tıkla
Türkçe Yabancı Hit Mp3 İndir

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !